• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/karadagResmi?ref=hl
KategorilerZiyaretçi Defteri


 İsim 
 Mail 
 Konu 
 Mesaj    
 
 
 
          

Yazılan mesajlar

cem taskın (02/11/2012 17:12)
Konu : futbol turnuvası
Mesaj : Sayın dernek yoneticilerim turnuvanın yapılmaması icin karar almıssınız keske bu kadar beklemeyip onceden acıklasaydınız insanımızı beklentiye sokmamıs olurdunuz, 2 yıl turnuva yapıldı bu turnuvanın bi daha yapılmayacak olmasından benım cıkardıgım anlam demekki biz birbirimizle anlasamıyoruz.ve saglıklı iletisim kuramıyoruz.ama turnuvayı yonetenler ve organıze edenler bu kadar amator dusunmeyip maclara bi tane dısardan hakem getirmis olsalardı ve ceza verirkende akkoyun karakoyun ayırıp adil olduklarına bizleri inandırsalardı emin olun bu turnuva yıllar boyu yapılırdı. hepınızın gunu bereketli ve hayırlı gecmesi dileklerimle

Yerhan TAŞKIN (01/11/2012 00:40)
Konu : Halısaha Turnuvası
Mesaj : Naçizane bir eleştiride bulunmak istiyorum. Turnuvanın düzenlenmeyeceğini gelinen tarih itibariyle herkes anlamıştı zaten. Buna gerekçe olarak da çıkan bazı tatsızlıklar gösterilmiş. Benim şahsi görüşüm dernek yönetiminin işin kolayına kaçtığı yönünde. Bu tip olaylar futbolun doğasında var, profesyonel müsabakalarda bile böyle olaylara rastlıyoruz. Biz toplum olarak böyle organizasyonlara alışkın değildik, dolayısıyla ilk defa gerçekleştirilen bu organizasyonlar bizde aşırı bir hırs yarattı. Aynı şekilde organizasyonu yönetenlerin de pek hazır olmadığını gördük. Yani ilk senelerde bazı şeylerin oturmaması çok normal bana göre. İlerleyen senelerde bu işin rayına oturacağını düşünüyordum ama dernek yönetimi erken pes etmiş.
Gelinen noktada çok önemli bir şeyi hatırlatmak isterim ki futbol takımımızın 2011 yılında Kemah Turnuvası''nda şampiyon olması, derneğimiz tarafından düzenlenen ilk halısaha turnuvasının akabinde olmuştur. Yoksa tarihimizdeki bu tek zaferle başarıya doyduk mu? Takdir sizin...
bahtiyar zengin (30/10/2012 18:11)
Konu : HALI SAHA TURNUVASI
Mesaj : DERNEK YÖNETİMİNDEKİ ABİLERİMİ ÇOK ANLAMLIBİR KARAR VERDİĞİ İÇİN KUTLUYORUM.BİZLER KENDİ ARAMIZDAKİ HALI SAHA MAÇLARINDA BİLE OLAY ÇIKARTIYORUZ.ACI AMA GERÇEK BU NE YAZIKKİ...
NEZİH ERMURAT (30/10/2012 15:31)
Konu : kurban 2
Mesaj : Evet Habil'in kurbanı,kaç yüzyıl sonra torununun kurtuluşuna vesile olurken,kim bilir sizin kurbanınız hangi torununuza gelecek dertlere perde oluyordur.Kim bilir kimlerin kurtuluşuna vesile olacaktır...''Hakikaten Biz İbrahim'i çetin bir imtihana tabi tuttuk.O,bunu kazananlardan oldu.'' Cebrail (as) İbrahim (as)'a ''Ey İbrahim! şu an bir dua hakkın var ki,kabul olacak.Dile Allah'tan ne dilersen'' deyince o büyük peygamber, Allah'ım ! Ümmeti Muhammedi affeyle!''Dedi...Şimdi tekbir sırası bizde değil mi?Koca peygamberin duasına mazhar olmuş kutlu Ümmet...Allah ibadetlerinizi kabul etsin...Vesselam...Bu vesileylede bütün köylülerimizin mübarek kurban bayramını en içten dileklerimle kutlar yüce Rabbimden tekrarını niyaz ederim....
NEZİH ERMURAT (30/10/2012 15:13)
Konu : kurban
Mesaj : Adem'in (as) oğulları Habil ve Kabil ALLAH'a kurban sunmuşlardı.Hayvancılıkla uğraşan Habil, sürü içerisindeki en güzel,en semiz koçu ALLAH'a kurban olarak sundu.Ziraat ile meşgul Kabil bir tutam buğdayı ALLAH'a kurban olarak sundu.Gökten bir ateş iner,kabul olan kurbanı göklere yükseltirdi.Habil'in koçu kabul olundu.Zaten o koçun ileride göreceği mühim bir vazife yok muydu? Ne zaman İbrahim (as) oğlu İsmail'i (as) boğazlayacaktı ki,Cebrail (as) cennetlerde 4000 yıldır bekletilen o koçla ve dilinde ''Allahu ekber,Allahu ekber''tekbirleri ile semadan inişe geçti.Bunu gören İbrahim (as) ''La ilahe illallahu vallahu ekber'' ile karşılık verdi. İsmail(as)'da ''Allahu ekber velillahil hamd'' diyerek bu zikri noktaladı...Ne kadar bahtiyarız ki,Allah bize kimlerin zikrini söyletiyor... ''Biz (İbrahim'e) büyük bir kurbanlık vererek onu (İsmail'i) kurtardık.'' (Saffat/107)
Y.K. (27/10/2012 19:27)
Konu : Çocuk Oyuncu Aranıyor!
Mesaj : KIZ VE ERKEK ÇOCUK OYUNCU ARANIYOR.

Erzincanlı ünlü yönetmen Kutluğ ATAMAN'IN Erzincan'da çekeceği ve Hülya AVŞAR gibi ünlü oyuncuların da oynayacağı Güneye Bakan Duvar filminde oynamak üzere Erzincanlı kız ve erkek çocuk oyuncular aranıyor. Detaylı açıklama kererkoyu.com sitesindeki ziyaretçi defterindeki duyuru metninde mevcuttur.
bahtiyar zengin (24/10/2012 09:34)
Konu : -BAYRAM-
Mesaj : HERKESE HAYIRLI BAYRAMLAR DİLERİM..
NEZİH ERMURAT (17/10/2012 17:46)
Konu : özlem
Mesaj : ve anlarsın ki; bu alem gerçekte bir serapmış...İçini yakan özlem,ALLAH'a kavuşmakmış...(M.Yazıcıoğlu)
NEZİH ERMURAT (08/10/2012 17:22)
Konu : hüzün
Mesaj : Her şeyin bir zekatı vardır.Ve zekat, zekatı verilen şeyin yabancı şeylerden arındırılmasıdır. Hüzün de Aşkın ve Vicdanın zekatıdır. Bu iki duygunun saflaşıp dupduru kalmasında hüznün tesiri çok büyüktür. Hüzün de Aşk gibi hükümdara benzer, otağını biyere kurunca başkalarının oraya girmesine izin vermez...
NEZİH ERMURAT (08/10/2012 17:15)
Konu : bazen
Mesaj : ''Bazen öyle konuşacaksın ki; karşındaki cevap veremeyecek.Bazen de öyle bir susacaksın ki; karşındaki konuşmaya cesaret edemeyecek.'' (Cüneydi Bagdadi)
NEZİH ERMURAT (04/10/2012 15:54)
Konu : kimse
Mesaj : Uğraşma boşuna, seni ancak gördükleri ve duydukları kadar anlayacaklar. Kimse bir sen daha olmayacak bu dünyada.Kimse tam anlamıyla sende seni bulamayacak. Gücün yetmeyecek her hangi bir dilde kendini anlatmaya, belki başka alfabe arayacaksın,gördükleri ancak kendi anladıkları kadar olacak.
"Nezih beye bu derin ve anlamlı sözleri bizlerle paylaştığı için şükranlarımızı sunuyoruz."
Editör Notu
NEZİH ERMURAT (01/10/2012 00:29)
Konu : hadid 22-23
Mesaj : ''Yeryüzünde vuku bulan ve sizin başınıza gelen herhangi bir musibet yoktur ki, biz onu yaratmadan önce, bir kitapta yazılmış olmasın. şüphesiz bu Allah'a göre kolaydır. Böylece elinizden çıkana üzülmeyesiniz ve Allah'ın size verdiği nimetlerle şımarmayasınız. çünkü Allah, kendini beğenip böbürlenen kimseleri sevmez. (hadid,22-23)
NEZİH ERMURAT (01/10/2012 00:18)
Konu : hüzün
Mesaj : ''Hüzne yapışın,zira hüzün kalbin anahtarıdır.'' (efendimiz sav) ''Tefekkür,hüzünle mümkün olur.'' (hz.pir-i Mugan ra)
NEZİH ERMURAT (01/10/2012 00:13)
Konu : insan
Mesaj : İnsanların en cömerti istemeden veren,en asili de intikama gücü yeterken bağışlayandır...(hz.hüseyin ra)
NEZİH ERMURAT (01/10/2012 00:08)
Konu : dünya
Mesaj : Dünya güzel olsaydı,doğarken ağlamazdık.Yaşarken temiz olsaydık,ölünce yıkanmazdık...(n.f.k.)
Enes ERMURAT (15/09/2012 18:51)
Konu : FUTBOL TURNUVASI
Mesaj : Kasım abi dileklerin çok güzel ama yapılması çok zor ve imkansız gibi bence turnuva öncesi konulan kurallar uygulanırsa ve sülalecilik olmadığı sürece çok güzel şeyler olur ancak en önemlisi turnuvada şu yaş sınırında bir düzenleme yapılmalı 15-30 olabilir bu turnuva kimsenin belli bir yaştan sonra egosunun tatmin olacağı bir ortam olmamalı sadece gençler arasında olmalı :))
Kasım ERMURAT (14/09/2012 12:25)
Konu : TURNUVA
Mesaj : Bahtiyar haklısın, fakat benim anlatmak istediğim şey turnuvanın yeniden düzenlenip bu olumsuzluklardan arındırılması, geçen sene senin deyiminle yaşanan saygısızlıkların bir daha olmaması için mücadele ediyoruz, bu sene turnuva olur veya olmaz eğer olacaksa 1 sene sonra olsun fakat gerçekten herşeyiyle dört dörtlük bir turnuva olsun. Benim amacım bu, yaşanan olumsuzlukların her zaman olacağını düşünerek, asla olmaz vs. gibi düşünceleri beyan etmek, bundan sonra atılan bütün adımların hayal kırıklığı ile sonuçlanmasını sağlamaktan başka birşey değildir. Olumsuz düşünerek, hiçbir şeyin üstesinden gelemeyiz.
bahtiyar zengin (13/09/2012 19:40)
Konu : TURNUVA
Mesaj : evet birbirimizi yememize çok az kalmıştı.geçensene ne küçüğün büyüğe saygısı vardı,nede büyüğün küçüğe sevgisi...kısacası oradaki insanlara rezil olduk,bidahamı aslaaaaaaa.....
Gökhan TAŞKIN (12/09/2012 20:40)
Konu : FUTBOL TURNUVASI
Mesaj : Kasım Abi'ye sonuna kadar katılıyorum.Daha ciddi , düzenli bir turnuvanın yapılması ve özellikle sadece kardeşçe spor yapmanın yanında her hafta sevdiklerimizle beraber olmanın dışında başka bir amacının olmadığını , şampiyona temsili teneke kupadan başka bir şeyin verilmediğini bilen insanlarla yapılması sürekli ağızlarda dolaşan birlik beraberlik açısından çok önemli bir adım olacaktır diye düşünüyorum.
Göreve geldiklerinden beri yaptıkları işleri alkışladığım yönetici abilerimizin bu düşünce ve isteğimizi de görmezlikten gelmeyip en azından yapabilir miyiz diye düşünmelerini gerekirse bir toplantı düzenletip karşılıklı fikir alışverişinde bulunmamızı sağlayacaklarını temenni eder ,
şimdiden teşekkür ederim.Saygılarımla...
Kasım ERMURAT (11/09/2012 11:31)
Konu : FUTBOL TURNUVASI
Mesaj : Herkese Selamlar,
Dernek yönetiminden ricam halı saha turnuvasını yeniden düzenlemesidir. Öyle bir turnuva olsunki kemah köyleri dostluk turnuvasını bile gölgede bıraksın, gerekirse üsküdar ve kemah belediyesinden sponsorluk olarak destek alalım, takımlardan katılım payı olarak alınan meblağı gerekirse yükseltelim, kemahspordan yöneticileri bu maçları izlemeye ve gençlerimizi görmelerini teşvik edelim, herkesin ailece gelip maç izleyeceği bir ortam oluşturalım, kuralları ağır koyalım, ciddi ve profesyonel bir çalışmayla küfür eden, kavga eden, futbolcu ve seyirciyi men edelim, amaç sadece futbol ve seyir zevki olsun, maç izlemeye gelenin bir aile ortamında küfürden uzak mutlu bir şekilde eşiyle dostuyla 1 saat bile olsa huzurlu bir ortam geçirmesini sağlayalım. Ben profesyonel bir ekip kurulup böyle bir organizasyonun hayata geçirileceğine inanıyorum, yeter ki bizler her zaman birlik beraberlik olup, daha iyisini daha güzelini yapmak için yarışalım.
Saygılarımla Kasım ERMURAT
 4  ...
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam56
Toplam Ziyaret255719
Etkinlik Takvimi