• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/karadagResmi?ref=hl
KategorilerZiyaretçi Defteri


 İsim 
 Mail 
 Konu 
 Mesaj    
 
 
 
          

Yazılan mesajlar

bahtiyar zengin (11/08/2012 12:38)
Konu : ÇETİN ABİNİN ARŞİVİ
Mesaj : ÇETİN ABİ EMEĞİNE SAĞLIK ÇOK GÜZEL OLMUŞ...TEŞEKKÜRLER..
MUTTALİP DELİCAN (19/07/2012 10:40)
Konu : duyarlılık
Mesaj : BAHTİYAR ZENGİN kardeşimiz web sayfasında güncel olaylarla ilgili görüşlerini paylaşması ve bu konuda duyarlı olmasından dolayı beni sevindirmiştir.kendisinin bu duyarlılığını devam ettirmesini ve diğer genç kardeşlerimizinde bu duyarlılıkta olmalarını temenni ediyorum. mübarek RAMAZANI ŞERİF''in islam alemine hayırlar getirmesini yüce ALLAH''tan niyaz ederim. selamlar,,,
bahtiyar zengin (18/07/2012 11:02)
Konu : -RAMAZAN-
Mesaj : SAĞLIKLI,HUZURLU,HAYIRLI,RAMAZANLAR DİLERİM HERKESE....
bahtiyar zengin (09/07/2012 17:40)
Konu : BAŞ SAĞLIĞI
Mesaj : SN;NEBİHE TAŞKIN ANNEMİZİN MEKANI CENNET OLSUN,ALLAH KEDERLİ AİLESİNE SABIR VERSİN.HEPİMİZİN BAŞI SAĞOLSUN...
MUSTAFA ERMURAT (09/07/2012 12:57)
Konu : BAŞSAĞLIĞI
Mesaj : SAYIN NEBİHE TAŞKIN ANNEMİZE ALLAHTAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE YÜCE ALLAHTAN SABIR VE METANET DİLİYORUZ MEKANI CENNET OLSUN
MUTTALİP DELİCAN (05/07/2012 15:03)
Konu : teşekkür
Mesaj : Herşeyden önce sn.yasin keskin kardeşime teşekkür ediyor ve köşe yazısında söylediklerine aynen katıdığımı belirtmek istiyorum.takımımız bu sene finallere kalamamıştır.Ama ben geçen sene şampiyonluğu bizlere yaşatan bu takımla aynı otobüste bu atmosferi yaşamış biri olarak bu arkadaşların ve takıma yeni katılan ve katılacak olan genç kardeşlerimizin destekçisi olduğumuz müddetçe birlik ve beraberlik içinde tam bir inançla bu kardeşlerimin bizlere daha nice şampiyonluklar yaşatacağına inancım tamdır.yeterki ayrılık,gayrılık olmasın .bu duygu ve düşücelerimle gerek takımdaki arkadaşlara gerekse teknik kadro ve yönetimde görev yapan arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.
karadaglı umıt (02/07/2012 12:31)
Konu : lutfen
Mesaj : benı umıt ermuratla karıstırmayın ben yusuf umıt ermurat karadaglı umıt nıc name ıla yazarım
ÜMİT ERMURAT (30/06/2012 00:56)
Konu : PİKNİK
Mesaj : SAYIN DERNEK YÖNETİMİ KEMAHLILAR COM. SAYFASINDA DUYRULAN KÖY PİKNİĞİMİZ HAKKINDA ENAR SİGORTA DİYE BİR İSİMLE KÖY PİKNİĞİMİZHAKKINDA YAPILAN DUSTURSUZ YORUM İÇİN İLGİLİ SİTE YÖNETİMİ İLE TEMSA GEÇLİP O YAZININ KALDIRILMASI SİZDEN RİCAMIZDIR.
"SN. ÜMİT ERMURAT KEMAHLILAR.COM SİTE YÖNETİMİ İLE TEMASA GEÇLİLİP YAZININ KALDIRILMASI TALEP EDİLMİŞTİR."
Editör Notu
HÜSEYİN ÇAKMAKTAŞ (20/06/2012 20:26)
Konu : Teşekkür.
Mesaj : Şmpiyon Karadağ köyümüze kulübümüze gösterdigi ilgiden dolayı teşekkür eder başarılar dilerim.
günay (17/06/2012 13:42)
Konu : PİKNİK
Mesaj : Deyerli yönecİ büyüklerim sizi eleştirmek içindeyil ama daha iyiyi yapmamız için yersecimi iyi deyildi bundan sonraki organizasyonlarda daha iyi yer secmeli ve mümkünse daha sosyal alt yapısı olan mekanlar tecih edilmeli ve deyerli okuyucular ya sitede resimlere bakıyosunuz yada kimse siteyi ziyaret etmiyo veya duygularımızı ve düşünceleri çok kıymetli kimseyle paylaşmıyosunuz hanki konuya baksam haha yorum yapılmadı yazıyo iyiise iyi yazın o arkadaşlarda bir haz alsınlar yaptıklarından eksikse eksik taravını söyleyin onlarda desinleki demek yapılanların varkında köylülerimiz anlamadım varmıyız yokmuyuz saggılarımla KARADAĞLI i
"Sn.Günay bey uyarınız için teşekkür ederiz.Yönetim kurulumuz önümüzdeki sene bu piknik alanını düşünmemektedir.Bilginize"
Editör Notu
yusuf umıt ermurat (13/06/2012 12:19)
Konu : neden
Mesaj : bır yazı yazdım pıknıkle ılgılı sayın admın neden yayınlanmadı hala oyrene bılırmıyım bu panelde yazılaarımız yayınlanmıyacaksa yorum sayfasını kapatın lutfen
"Sn.Ümit Ermurat bize ulaşan böyle bir yazı mevcut değildir."
Editör Notu
Yerhan Taşkın (06/06/2012 18:06)
Konu : PİKNİK
Mesaj : Yasin abiye katıldığımı belirtmek isterim, özellikle son kısma.. "Artık birbirimize olan ön yargılı bakış açılarımızı değiştirmemiz lazım, bunun için herkes üstüne düşen görevleri yerine getirmek durumundadır."
bahtiyar zengin (05/06/2012 19:03)
Konu : PİKNİK ?
Mesaj : AĞZINA SAĞLIK YASİN ABİ,SÖYLEDİKLERİNE AYNEN KATILIYORUM.PİKNİK BAHANE,ÖNEMLİ OLAN BERABERLİK.
Yasin Keskin (05/06/2012 17:56)
Konu : DUYARLI OLMAK
Mesaj : Senın gıb duşunen kardeşlerıme buradan sesleniyorum; lutfen bıraz daha duyarlı olalım o Dernek çatısı altında beraber oldugumuz ınsanlar akrabalık bagı olan ınsanlardır. o çatı altında daha çok buluşmayı daha çok beraber olup aynı duyguları çocuklarımıza aşılamamız gerektiğini her zaman ifade ediyorum, artık bırbırımıze olan ön yargılı bakış açılarımızı degiştırmemız lazım , bunun ıcın herkes ustune duşen gorevlerı yerıne getırmek durumundadır.

Şunu unutmamız lazım, sokakdakı farklı bır ınsan bızım ıcın sıradandır ama bır karadaglı bızım ıcın herşeydır
Yasin Keskin (05/06/2012 17:55)
Konu : DUYARLI OLMAK
Mesaj : Yonetımımızde senın amcanın oglu çok deyerlı kardeşim Yasın Ermurat var, o kardeşimiz Dernek Yönetimi ile butunleşerek genclık kollarını her hafta toplamaya çalışıyor, sana o kadar yakınkı o kardeşim onun hatrı ıcın bıle gelsen dernekde neler yapılıyor bu ınsanlar gorevlerını yerıne getırıyormu getırmıyorsa en dogal hakkın olarak istişare toplantısında goruşlerını belırtırsın daha medeni bir ortamda fikirlerini sunmuş olursun.
Yasin Keskin (05/06/2012 17:54)
Konu : DUYARLI OLMAK
Mesaj : Sızın bu duşuncelerınızın ve eleştırılerınızın yanlış olduğunu şahsım olarak neden yanlış oldugunu yazımın ıcinde anlatmaya çalıştım, bız tabıkı bugune kadar eleştırı yapan dogru şeylerı eleştıren butun uyelerımızın duşuncelerıne saygı duyduk, aksi bir durum söz konusu olsa idi yazdığınız yazınızı yayınlamayabilirdik, ama sızın eleştırılerınızın karşındayım nedenlerı ıse .

Eleştıren kışı de ustune duşen gorevlerı yerıne getırmelıdir. Hiç kimse bılgısayarın karşısına gecıp, dernekçe organize edilen hiç bir sürece vakıf ve müdahil olmadığı halde, yapılan hizmetleri hiçe sayarak haksızca, bilinçsizce laf olsun diye eleştırı hakkına sahıp degıldir. o hakka sahıp olman ıçın ılk once o dernege uye olacaksın, o dernegın dogru yanlış falıyetlerıne katılacaksın, topluma olan vazıvelerını yerıne getıreceksın .
Yasin Keskin (05/06/2012 17:53)
Konu : DUYARLI OLMAK
Mesaj : Kaldı ki Dernek Yönetimi olarak geçmişte sadece pıknık organizasyonu için degıl, bir çok organızyanlara gondermiş oldugumuz otobuslerın boş gelmesı bizlere o bölge insanlarınca verilen başka bir mesaj olarak algılanmaktadır.

İnsanlarımızın yapılan organızasyonlara bakış acılarına gore ve oraya gıden otobuslerın malıyetlerı goz onunde bulundurularak dernegımızın maddı kaybı sozkonusu olunca boyle bır karar alınmış olmasına rağmen, bölgesel olarak ortaya çıkacak ihtiyaçların mutlaka derneğimizce organize edileceği, aracı olmayıpta gelmek isteyen köylümüze mutlaka destek olacağımızıda WEB sitemizden duyurmaktayız. Piknk biletiniz mevcut ise ve 10 kişilik bir yolcu grubunuz var ise biletin üzerinde yer alan telefon numaralarına bilgi vermeniz durumunda zaten ihtiyacınız karşılanacaktır.
Yasin Keskin (05/06/2012 17:52)
Konu : DUYARLI OLMAK
Mesaj : Duyarlı olmak
Ilkkez bu platformda yonetım kuruluna atıfta bulunularak bu yazıları yazan sevgili kardeşime ve bu kardeşim gibi düşünen bir çok kişiye cevap vererek onların kafalarındaki sorulara cevaben bu satırlarımı yazıyorum, umarım bu yazıyı okuyan duyarlı insanlar ne anlatmak istediğimi çok iyi anlarlar.

Sevgılı kardeşim 2 aydır Derneğimize ait Web sıtemızden ve butun uyelerımıze bızzat mesaj yolu ıle toplantımız oldugunu ılan ettık, sagolsun duyarlı olan, bu dernege ve dernek çatısı altında bulunan Karadaglılarla beraber olmak ısteyen butun uyelerımız fevkalede katılımda bulunarak dernegımız falıyetlerı ve sosyal etkınlıklerımızle ılgılı fıkır alış verişinde bulunmuşlardır.

Evet o toplantıda pıknık organızasyonuyla ılgılı herkes butun duşuncelerını dıle getırdı, bizde istiyoruz ki her şey mükemmel ve Karadağlılara yakışır olsun ama işin mali portresi şu anki dernek bütçesini çok fazla olumsuz etkileyeceğinden toplumumuzu bir araya getirmek adına hesaplı davranmak zorunluluğumuz vardır.
murat ermurat (02/06/2012 18:11)
Konu : piknik ulaşımı
Mesaj : SAYIN ;Yönetim kurulu kendimiz gelelimde arabasız çoluk çocuk nasıl gelicez.piknik sadece arabası ve imkanı bol olanlaramı düzenleniyor.yani arabası olmayan gelmesede olur böylece birlik beraberlik olur.ozaman bu nasıl organize bir piknik oluyor.arabası olmayan bir köylüsüüne bile fayda sağlamazsa kötü zamanda bu dernek nasıl yardımcı olucak bizlere.şimdi diyiceksinizki azıcık kişiye biz nasıl araba sağlayalım .istedikten sonra birer kişi arabasına adam alsa herkes gelir.gönülden istensin yeterki. anlaşılan kimsenin gelip gelmemesi umrunda değil milletin. sonrada dernek faaliyetine kimse katılmıyor oluyor.belki adam herkesten gönüllü istekli ama arabası yoksa evinde otursun.sanki çok kolay bir ulaşım yeri.zor ama umarım halledilir 1 hafta içinde.
Yerhan Taşkın (29/05/2012 23:52)
Konu : Karadağspor
Mesaj : Şeyda bu yazıları sana kim yazdırıyor bilmiyorum :D Ama senin de dediğin gibi tüm rakipler bizi zorluyor, bu da iyiye işaret değil, umarım kalan maçlarda daha iyi oluruz ve geçen sene elde ettiğimiz şampiyonluğu koruruz..
 5  ...
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam56
Toplam Ziyaret255719
Etkinlik Takvimi