• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/karadagResmi?ref=hl
KategorilerKemahlılar Sosyal Kültür ve Yardımlaşma Derneği’mizin organize ettiği, 43. Kemah Köyleri Dostluk Turnuvası’nın açılışı köy dernek temsilcilerimizin, bürokrat, milletvekili ,işadamlarımızın ve turnuvada mücadele edecek olan sporcular katıldı.

Kemahlılar Sosyal Kültür ve Yardımlaşma Derneği’mizin organize ettiği, 43. Kemah Köyleri Dostluk Turnuvası’nın açılışı köy dernek temsilcilerimizin, çok sayıda bürokrat, milletvekili ,işadamlarımızın ve turnuvada mücadele edecek olan sporcuların katılımı ile yapıldı.

43. Kemah Köyleri Dostluk Turnuvası açılış heyecanı Ert Şah TV aracılığı ile canlı olarak binlerce kişi tarafından izlendi.

Elazığ ve Malatya’yı Unutmadık!

Elazığ ve Malatya’da yaşanan deprem nedeniyle Erzincan Valiliği tarafından organize edilen “Seni En İyi Erzincan Anlar” sloganıyla yola çıkılan yardım kampanyasına Derneğimiz olarak salon girişinde yer alan atkılardan yüzlerce Kemah’lı satın alarak destek oldu.

Üsküdar Belediyesi Boğaziçi Yaşam Merkezi’nde düzenlediğimiz açılış programı, bu organizasyonda büyük emeği olan yönetim kurulumuzun takdimi ve daha sonrasında Gazi Mustafa Kemal Atatürk, silah arkadaşları ve yakın zamanda yaşadığımız Elazığ ve Malatya depreminde yitirdiğimiz vatandaşlarımız için saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başladı.


Kemahlılar Sosyal Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanımız Fahrettin ARSLAN

“İstanbul’da gurbet anlayışı ile alakalı yan yana duran Kemahlıların, artık bir spor tesisi veya sahası ile taçlandırması gerektiğini belirterek yetkililerden bu konuda bir hamle beklediklerini ifade etti.

43 yıldır devam eden Kemah Köyleri Dostluk Turnuvasının namı ülkeye yayılmış Erzincanlıların İl genelinde gururu olan, Kemahlıların lokomotif organizasyonu olan turnuvamız marka haline gelmiştir. İnşallah bu sene de görkemli bir açılışla başladığımız sezonu hayırlısıyla yine görkemli bir şekilde Kemah'ta sonlandırmayı planlıyoruz. Bu vesile ile tüm herkesi Haziran ayı gibi planladığımız final heyecanını yaşamak üzere Kemah'a bekliyorum.

Bu organizasyonun yanında Bilgi Kültür ve Yetenek Yarışması, Yöresel Tatlar Yarışması , Kemahlı Gençlerin, Kemahlı Kadınların bir araya gelmesi gibi, 23 Nisanda Kemah’a giderek öğrencilerimiz ile bir araya gelmek gibi, Kemah’ta ağaç  dikme faaliyeti gibi ve Sultan Melik Şenlikleri gibi birçok organizasyona daha imza atıyoruz.

Dernek faaliyetleri hakkında çeşitli bilgilendirmelerde bulunan Arslan, Turnuvamıza katılan on sekiz takımımıza, sporcularımıza teşekkürlerini ileterek kazasız belasız ve centilmence bir sezon olması dileğinde bulundu.

Programın açılış konuşmalarının ardından turnuvaya katılan takımlarla ilgili bilgiler verilerek tanıtımları yapıldı.19 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam1
Toplam Ziyaret253276
Etkinlik Takvimi