• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/karadagResmi?ref=hl
KategorilerSalgın Hastalıkla ilgili ülke genelinde kaldırılan tedbirler sonrası, yapmış olduğumuz değerlendirme toplantısında, ülkemizde salgın hastalık riskinin devam ediyor olması nedeni ile daha temkinli hareket etmemiz gerektiğine karar verilmiştir.

Tüm dünyada ve ülkemizde yaşanmakta olan salgın hastalık süreçleri Yönetim Kurulumuzca yakında izlenmekte, Sağlık Bakanlığı ve Basından edinilen bilgiler doğrultusunda değerlendirme yapılmaktadır.

Ülkemizde salgın hastalık ile ilgili konulan tedbir ve yasaklar kaldırılmakla birlikte ciddi bir salgın hastalık riskinin var olması nedeni ile daha dikkatli hareket etmemiz gerektiği konusunda mutabakata varıldığından, Yönetim Kurulumuzca alınan kararlar aşağıda yer almaktadır.

Sabırla birbirimize duyduğumuz hasretin sona ereceği günlerin müjdesini sizler ile en kısa sürede paylaşmamız dileklerimizle Sağlıklı, huzurlu, hayırlı günler dileriz.

Saygılarımızla

Dernek Yönetim Kurulu

 

Alınan Kararlar

1-Geleneksel hale getirmiş olduğumuz topluca bayramlaşma organizasyonu (20.07.2021 tarihinde idrak etmeye başlayacağımız )  Kurban Bayramında  yapılmayacak, Dernek binamız bu konuda hizmet vermeyecektir.

2- Taziye oturumları içinde Dernek binamızda bir süre daha hizmet verilmeyecektir.

3- Düğün, Nişan vb  organizasyonlarda Derneğimiz salonuna ihtiyacı olan Köylülerimize, tüm gerekli önlemlerin alınması ve uygulanması koşulu ile yalnızca  küçük guruplara kullanım izni verilecektir.70 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi3
Bugün Toplam54
Toplam Ziyaret282635
Etkinlik Takvimi